Enter your keyword

Otázky O Nákupe

O NÁKUPE NA KATKA-BUTTERFLY HANDMADE

AKÝ SPÔSOB DORUČENIA SI MÔŽEM VYBRAŤ?

Zaslať balík je možný cez slovenskú poštu, kuriérom, alebo osobný odber. Ak si vyberieš slovenskú poštu, balík ti príde na tvoju poštu kde si ho vyzdvihneš. Kuriér ti balík donesie k tebe domov po telefonickom oznámení. Pri osobnom odbere je potrebné ma telefonicky kontaktovať.

POSIELATE VÝROBKY AJ DO ZAHRANIČIA?

Áno, vecičky posielam aj do zahraničia, je však potrebné zaplatiť vopred pomocou paypal, alebo bankovým prevodom. Je to najmä kvôli predraženiu posielanie na dobierku do zahraničia. Je to veľmi nákladné a cena by sa tak niekoľko násobne zvýšila.

AKO DLHO BUDEM ČAKAŤ NA VÝROBOK?

Pri každom výrobku je určený priemerný čas výrob + treba rátať z dodaním (1-3 dni). Keďže sú to ručne vvrobené vecičky a záležími, aby boli čo najkvalitnejšie,  každá výroba jedného z nich je rozdielna. Niektoré výrobky mám skladom a tie môžem ihneď expedovať.

KOHO MÔŽEM KONTAKTOVAŤ AK MÁM NEJAKÉ OTÁZKY?

Kontaktovať môžete priamo mňa na tel. čísle: +421 903 036 416, alebo e-mailom: info@katkabutterfly.sk a rada vám poradím a pomôžem.

AKO MÔŽEM VRÁTIŤ VÝROBOK?

Produkt môžete vrátiť kedykoľvek ak s ním nebudete spokojní na moju adresu a ja vám obratom vrátim peniaze. Stačí mi len napísať, že si prajete vrátiť peniaze a číslo vášho účtu. Záležími na tom, aby ste boli naozaj spokojní a aby vám moje výrobky prinášali radosť.